• Vasıl Tekstil - Hakkımızda

  VASIL TEKSTİL; 1990 yılında Koca Kardeşler unvanı ile faaliyete başlamıştır. Kardeşler olarak laleli piyasasında balkan ülkelerine ihracat yapmıştır. 1993 yılına kadar devam eden Koca Kardeşler Tekstil unvan değişikliği ile Trampa tekstil olarak 2006 yılında fason üretim yaparak birçok kişiye istihdam sağlamıştır.

  2006 yılında kardeşlerinden ayrılarak VASIL TEKSTİL olarak yeni bir kuruluş adı altında faaliyetine devam etmektedir. 24 yıllık bir üretim geçmişinin sahibi olup, denim-dokuma üretimi ve ihracatı üzerine temel faaliyetleri olan; kuruluşundan bugüne, kaliteyi kendisine ilke edinmiş, sektörün öncü kuruluşlarından biridir.

  Müşteri memnuniyetini kendisine misyon edinmiş olan Vasıl Tekstil, üretimde yüksek teknolojisi ve istikrarı ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Daima oluşturucu ve yenilikçi kadrosu, verimli çalışma temposu ve mükemmeliyetçi kimliğiyle dünya pazarında saygın bir kuruluş haline gelmiştir.

  VASIL TEKSTİL, sektördeki global değişim ve gelişmeleri takip ederek hızlı, verimli, kontrollü ve en güncel teknoloji ile sektöre hizmet verir. Çevreye duyarlı, bilinçli üretim anlayışını benimseyen Vasil, saygın kurumsal kimliğiyle, müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. İmal ettiği ürünlerde, müşterisini değil, müşterisinin amaçladığı kitleyi hedef alan kurum, makineden yüklemeye tüm üretim aşamalarını kusursuz işleyen bir çalışma sistemine sahiptir.

  VASIL TEKSTİL sahip olduğu deneyim, tecrübe ve toplamda 50 çalışanı ile 75.000 kapasitesi ile 1500 metrekare üzerine kurulu üretim tesisi ile müşterilerine eksiksiz bir güven, zamanında teslim, üstün kalite anlayışını yaşatmaktadır.

 • Vasıl Tekstil - Misyonumuz

  Vasıl Tekstil’in diğer üreticilerden farklı kılan değerler şunlardır:
  - Adil ve dürüst davranmak
  - İnançlara ve farklılıklara saygılı olmak
  - Alçak gönüllü, hoşgörülü ve yardımsever olmak
  - Esnek, durumsal ve hızlı olmak
  - Müşteri odaklı olmak
  - Mevcutla yetinmemek, sürekli iyileşmeyi ve geliştirmeyi hedeflemek
  - Bilimsel yaklaşım sergilemek, teknolojiyi etkin kullanmak
  - Zorluklara meydan okumak, başarmaya değer her şeyin başarılabileceğine inanmak
  - İnsanları, yeteneklerine ve kişisel özelliklerine uygun görevlerde çalıştırmak
  - Faaliyetleri yasal ve etik kurallara uygun yürütmek

 • Vasıl Tekstil - Referanslarımız

  Vasil Tekstil'in Referansları:
  - OTTO
  - K&L RUPPERT
  - HIS
  - DEERBERG
  - BON PRIX
  - MISS ETAM
  - HOSENFABRIK
  - NICKY
  - PMH JEANS
  - BONITA
  - BRAMS